В інституті епідеміології розповіли про досвід використання Протефлазіду: Зниження захворюваності вдвічі, відсутність летальних випадків
В інституті епідеміології розповіли про досвід використання Протефлазіду: Зниження захворюваності вдвічі, відсутність летальних випадків

Пандемія ще не пройшла свого піку. У Всесвітньому центрі даних в столичному КПІ за допомогою програмних розрахунків з'ясували, що загальна кількість госпіталізацій буде рости, поки не досягне рівня на 40% вище нинішнього. Про це пише Lenta.ua з посиланням на Новини ICTV.
А фахівці Київської школи економіки (КШЕ) вирахували, що загальна кількість смертей в Україні від коронавірусної хвороби досягне 20000.
І хоча розвиватися медичній науці заважає і мізерне фінансування, і бюрократія, і відсутність прогресивних поглядів - але для початку розвитку треба використовувати хоча б ті розробки, які вже є, впевнені в КШЕ.
"Ми (вітчизняні вчені-медики - ред.) маємо достатньо потужностей, щоб рекомендувати нашому уряду рішення не гірше, ніж в інших країнах Західної Європи", - переконаний Павло Ковтонюк, керівник Центру економіки охорони здоров'я КШЕ.
Зокрема, у Київському інституті епідеміології та інфекційних хвороб імені Льва Громашевського Національної академії медичних Наук України п'ять підрозділів досліджують вплив різних фармацевтичних речовин на коронавірус свиней.
Також Інститут епідеміології володіє інформацією про результати профілактичного використання одного з українських препаратів медиками України. Цим препаратом є Протефлазід.
Зокрема, директор Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Льва Громашевського НАМНУ Вікторія Задорожна розповіла, що при використанні Протефлазіду "захворюваність серед медичних працівників була у два рази менше, перебіг захворювання Covid-19 не переходило з легкої в середню і з Середньої у важку форми, не було жодного летального випадку".